Bonusway, czyli zwrot pieniędzy za zakupy online.

Aga Ciasteczkolandia kobiecym okiem, kosmetyki, książek, RECENZJE, sprzęty 0 Comments

Przed nami Black Friday, dla wielu najlepszy czas w roku, by zrobić zakupy w okazyjnych cenach. Zaraz potem, nieunikniona, przedświąteczna zakupowa gorączka, która szczególnie w tych dziwnych czasach, przeniesie się zapewne znacząco z centrów handlowych do internetu. Nie bez powodu przybywam więc dziś do Was z postem, który powinien zainteresować osoby, które nie miałyby nic przeciwko temu, by część z wydanych w sklepach internetowych kwot, wracała na ich konto…

Konto w portalu Bonusway, bo o tym programie mowa, założyłam okrągły rok temu i choć naprawdę daleko mi do zakupoholiczki, to bardzo szybko nazbierałam tam (i wypłaciłam, więc gwarantuję, że program działa) pierwsze sto złotych.

Zasada jest prosta: rejestrujecie się (oczywiście bezpłatnie i nie mam tam żadnych haczyków) na stronie Bonusway (klik), a następnie korzystając z ich strony (lub aplikacji), po zalogowaniu wchodzicie na stronę wybranego sklepu, partnera (bo oferta obejmuje także noclegi a nawet bilety lotnicze!) i tak jak zawsze robicie zakupy.

Cashback dotyczy m.in sklepów takich jak: Eobuwie, Zalando, Allegro, AliExpres, Booking, Smyk, 5-10-15, Home and You, OleOle, Media Expert, Media Markt, Euro Rtv Agd, Avans, Go Sport, Pyszne.pl, Douglas, Notino, Tous, Promod, Merlin.pl, Lidl, eSky, Lot i wiele, wiele innych.

Każdy ze sklepów biorących udział w programie, określa jaki procent z kwoty wydanej na zakupów, zwraca a konto. Można to sprawdzić na stronie Bonusway.

Po zalogowaniu, w prawym górnym rogu, wyświetlać się Wam będą zebrane w wirtualnym portfelu pieniądze (najpierw oznaczone jako ,,oczekujące”, a później (gdy minie termin umożliwiający zwrot towaru), jako ,,gotowe do wypłaty”.

Po uzbieraniu min. 40 zł, w każdej chwili można zlecić przelew kwoty na swoje konto bankowe.

Ja mam już nawyk i pamiętam o korzystaniu z programu, nie mniej dla ułatwienia sprawy, można zainstalować wtyczkę, który po wejściu na stronę sklepu, który objęty jest programem, przypomni nam, by zakupy dokonać przez Bonusway.

Oprócz profitów związanych ze zwrotem określonego procentu, dostajecie też kody rabatowe i specjalne oferty promocyjne dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Bardzo Wam ten rodzaj oszczędzania polecam i pamiętajcie prawdziwa okazja jest tylko wtedy, kiedy kupujecie taniej rzecz, która była Wam na prawdę potrzebna.

Rozważnych zakupów Wam życzę…

ps. Jeśli przystąpicie do programu z mojego linku polecającego (KLIK), powinnam podobno zarobić na waciki, a waciki jak wiadomo rzecz kobiecie potrzebna, także z góry ślicznie dziękuję…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *